Sinoz Kozmetik San. Tic A.Ş

Sinoz Kozmetik

Sinoz Kozmetik ürünlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyeti her geçen yıl artmaya devam ediyor. Sadece Türkiye’deki değil tüm dünyada bulunan kullanıcıların yorumları ,sosyal medya ve basından alınan olumlu geri dönüşler  ile şu anda yaklaşık 100 personeliyle hizmetini sürdürmektedir ,ürünlerini 500’e yakın seçkin eczane, online satış kanalları ve ihracatlar yoluyla hem yurtiçi, hem de yurtdışında milyonlara ulaştırmaktadır.Ürünlerin satışları artmasıyla yurtdışı bayilikleri açılıp global bir marka olmada emin adımlar ile ilerliyor

  • 2019 Ciro | milyon bazında
  • 2018 Ciro | milyon bazında

-Sinoz Kozmetik

 

Yasin Global Group bünyesinde yerli kozmetik sektöründe faaliyet yürüten Sinoz Kozmetik, Türkiye’yi global arenada marka bilinirliği ile temsil etme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir. 2008 yılından bu yana Avrupa Standartlarında üretim yaparak, kadınların beğenisini toplayan Sinoz Kozmetik, e-ticaret çalışmaları sonucunda yadsınamaz bir kitleye ulaşmaktadır.

Sinoz Kozmetik bakım ürünleri; doğa ve bilimin teknoloji ile birleştirilmesi sonucunda farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak üretilip kullanıcısına sunulmaktadır.

Sinoz Kozmetik, kusursuz müşteri hizmetleri ve yüksek kalitede ürünleri ile sinoz.com.tr adresinden tüketicisi ile buluşmaktadır. Her kesime ulaşma idealiyle hareket eden Sinoz Kozmetik, A+ ürün üretip, B hedef kitlenin alabileceği fiyat avantajı sunmaktadır. Sinoz, üç segmentasyon ürün grubundan oluşmaktadır. Profesyonel Bakım Serisi, Günlük Bakım Serisi ve Ev/Yaşam Serisi ürünleri ile hem yurt içi hem yurt dışında çalışmalarını yürütmektedir.

Tıklayın güzellik kapınıza gelsin  www.sinoz.com.tr

tr_TRTurkish