Markalar
Minimalist

Sadeleşme akımına eşlik eden Minimalist, kaliteli kumaş ve konfor ikilisini motto edinerek öncü markalardan olma yolunda ilerlemektedir

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka, Türk müziği mirasına sahip çıkma ve ezgileri geleceğe taşıma gayesiyle, 16 Nisan 2004 yılından bu yana 91.0 frekansından kesintisiz olarak dinleyicisiyle buluşmaya devam etmektedir.

Radyo AlaturkaTürkiye'nin Seçkin Radyosu
Kozmobox

Profesyonel, orijinal kozmetik ürünlerine hızlı ulaşım ve kusursuz müşteri memnuniyeti gayesiyle kurulan güzellik platformudur.

KozmoboxKozmetik | Güzellik
Sandex

Işıldayan saçların bitkisel formülünü geliştiren uzmanların markası Sandex Bakım Şampuanı, yüksek onarım, profesyonel bakım sunar.

SandexSaç Bakım Ürünleri
Sinoz

SİNOZ, Türkiye’nin %100 yerli dermokozmetik markasıdır. Kurulduğu günden bu yana üretimini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirerek, tüketicilerinden pek çok ödül almıştır.

SinozDermokozmetik
Biolog

Biolog, dermokozmetik alanında uzman eczacı ve kimyagerlerin bir araya gelerek oluşturdukları formüller sayesinde kusursuz cilt bakımı deneyimi sunar.

BiologYüz Bakım Ürünleri
Seramic

Seramic Kozmetik; cildin ihtiyacı olan etkili bakımı bilimsel metotlarla geliştiren ve hızlı çözüm sunan profesyonel ürünler üretmektedir.

 

SeramicYüz Bakım Ürünleri
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish