Hakkımızda

Kurumsal / Biz Kimiz

Misyon

Girişimcilik ruhunu teknoloji kanalıyla sürdürülebilir faaliyetlere dönüştürmek ve geliştirerek devam ettirmek.

Vizyon

Geleceğe yatırım yapacak faaliyetlerin yürütücüsü olarak, küresel arenada bilinirliğin artırılması için çalışmalar yürütmek, teknoloji alt yapısını sürdürülebilir bir deneyime dönüştürmek.

Hakkımızda

Yasin Global Group şirket alt yapı çalışmalarına 2005 yılında başlamıştır. E-ticaret alanında Türkiye’nin öncü çalışmalarının yürütücüsü olan grup, 2008 yılında şirket kuruluşu ile kozmetik ürün üretimi, geleneksel pazarlama, dijital pazarlama, yazılım, operasyon ve bütünsel marka iletişim faaliyetleriyle bulunduğu sektörlerde hizmet vermiştir.

Yasin Global Group çatısı altında; Sinoz Kozmetik ile kozmetik sektöründe çalışmalarını yürüten şirket, 2019 yılında Radyo Alaturka’yı bünyesine katarak medya faaliyetleri alanında da yetkinliğini sürdürdü.

Yasin Global Group, 2016 yılında Hollanda Amsterdam’da kurulan Fark Cosmetica B.V. şirketi ile de yurt dışı faaliyetlerini yürütmektedir.

  İş Planı & Strateji

Yasin Global Group’a bağlı şirketler özellikle e-ticaret alanında geleneksel pazarlama kalıplarını değiştirerek, WOMM marketing çalışmaları yürütmüş ve rakiplerinden ayrışan markalar yaratmıştır.

Pazarlama faaliyetleri kapsamında müşteri aidiyetlik çalışmalarını dijital platformlarda yürüten Sinoz’un bu alanda rakibi bulunmamaktadır.

Paydaşlarına her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sorunsuz deneyim ile sunma vizyonuyla sürekli yeni kadrolar açarak büyümekte ve sağladığı istihdam ile yarattığı katma değerle ülkemizin geleceğine önemli bir katkı sağlamaktadır.

tr_TRTurkish