Başkan’ın Mesajı

Gelişen teknoloji ve tüketim alışkanlıklarının beklenmedik bir hızla ilerlediği günümüzde; değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğuna inanarak, 2005 yılından bu yana e-ticaret alanında başlattığımız çalışmalarımız gün be gün artarak devam ediyor ve ülkemize her alanda katma değer sağlıyoruz.

Grup bünyemizdeki tüm şirketlerimiz ve takım arkadaşlarımız ile başarımızın sırrını hedefimize odaklanmak, yeniliklere açık olmak ve cesurca kararlar almaktan korkmayan girişimci ruhumuza borçluyuz. Girişimci ruhumuzun yanı sıra tüm markalarımızda, gerçek anlamda müşteri odaklı yaklaşımımız, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla kurduğumuz güçlü sevgi bağı, tedarikçilerimizle ve ortak firmalarımızla özenli iletişimimiz, ülkemize olan sonsuz saygımız, sevgimiz ve güvenimiz odak noktamızdaki konularda hızlı ilerlememizin yolunu açıyor.

Köklü tarihe sahip topraklarımızdan kazandığımızı yine ülkemizin geleceğine faydalı olabilme vizyonu ile harcayarak, yatırımlarımızı bu misyon ile şekillendiriyoruz. Kozmetik sektöründe global marka yaratma ideali ile çıktığımız bu yolculukta; Avrupa ve ardından tüm dünyaya açılma operasyonlarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz. Global markalar arasında yer alarak hem ülkemizi dünyada temsil etmek hem de kozmetik alanında ülkemizin döviz girdisini arttırma amacıyla durmaksızın çalışıyoruz.

Emeğimizin kazanımlarını amiral markamız Sinoz Kozmetik’in yüksek kalitede profesyonel cilt bakım ürünlerini hedef kitlemizin ulaşabileceği fiyat averajı ile sunarak alıyoruz. Ülkemizin en çok tercih edilen değerli markalarından biri olan Sinoz Kozmetik’i kurarak, her geçen gün markamızın artan bilinirliği ile ihracat rakamlarımızda da olumlu gelişmelere tanık oluyoruz. Sinoz Kozmetik sayesinde ülkemizin ekonomisine döviz girdisi ile katkıda bulunuyor, ülkemizi de kazanımlarımıza ortak ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm bu çalışmalar esnasında sosyal sorumluluklarımızı unutmuyoruz. Ülkemizin kalkınmasının üretim ve eğitimden geçtiğinin farkındalığı ile her zaman öğrencilerin yanında oluyoruz. Düzenli olarak geleceğin mimarı olacak ihtiyaç sahibi gençlere burs ve çeşitli eğitim materyallerini karşılayarak eğitime maddi manevi destek olmaya gayret ediyoruz. Markalarımızla sadece ülkemize değil ülkemizi bizimle aynı özveri ile temsil eden herkese destek veriyoruz. Ülkemizi uluslararası platformlarda temsil eden sporcularımıza destek vererek onlarla aynı ideali paylaşıyoruz.

Geçmişten geleceğe ses olabilmek amacıyla grup markalarımızdan Radyo Alaturka ile mirasımızı göğüslüyoruz. Türk Sanat Müziğini, sesiyle bu uğurda emek harcamış ve harcamakta olan sanatçılarımızı el üstünde tutarak yaşatıyoruz. Sadece ekonomi, eğitim, spor, müzik demeden hayatı bizimle paylaşan tüm canlılara saygı ve sevgi duyuyor, sokaklarda zorlu şartlarda yaşayan hayvanları da korumaya yönelik projelere destek vererek farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Kurum kültürümüzde yer alan sevgi ve saygının tüm renklerini hayatın her alanında anlamlandırma gayesiyle çalışıyor, üretiyor ve gelişiyoruz.

Yasin Global Group bünyesindeki tüm şirketlerimizde özverili çalışmalarıyla bizi gururlandıran takım arkadaşlarımıza, bizimle iş birliği gerçekleştirmekten mutluluk duyan tüm tedarikçilerimize, bize güvenen ve başaracağımıza inanan tüm müşterilerimize ve her platformda fark yaratma idealimize ortak olan paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yasin Çörekci

Yönetim Kurulu Başkanı

tr_TRTurkish